Każdy marzy o tym, aby jego wesele było jedyne, wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego też pragnie je uatrakcyjnić na różne sposoby. Jakie atrakcje weselne można zapewnić gościom podczas tej wspaniałej uroczystości? Oto kilka propozycji:

WYBUCHOWY BALON
Jednym z ciekawych pomysłów jest  ”wybuchowy balon”. Podwieszany pod sufitem duży balon, który w pewnym momencie (np. po pierwszym tańcu) pęka, uwalniając umieszczone w środku małe baloniki, konfetti, piórka. Wybuch jest wywoływany zdalnie, bardzo efektowny. Usługę tego typu można zamówić u dekoratorów lub kupić na allegro – ceny od kilkudziesięciu do ok. stu złotych.
FONTANNA CZEKOLADOWA
Czekoladowa fontanna to wyjątkowa atrakcja dla amatorów słodkości. Płynna czekolada spływająca w fontannie nadaje się doskonale do maczania w niej różnych owoców (truskawki, banany, mango itp), wafelków, pianek. W zależności od ilości osób korzystających z tego urządzenia dostępne są różne wielkości fontanny, można ją kupić, bądź wypożyczyć.  Na podeście podświetlanym na dowolny kolor, możemy ustawić fontannę z biała lub mleczną czekoladą. Wokół niej pełen wybór owoców i ciasteczek, które maczane w fontannie są po prostu przepyszne. Doskonała atrakcja, która powoli staje się standardem na weselach i ma samych zwolenników.
PREZENTACJA
Doskonałym wydarzeniem, które z pewnością uświetni wesele jest prezentacja ze zdjęciami. Jest to wyświetlana np. zamiast oczepin lub w trakcie przyjęcia prezentacja przedstawiająca historię związku Młodych. Prezentacja może być stworzona w dowolnym stylu, dowcipnym romantycznym, jak stary film, lub techno-nowoczesna. To, jakie zdjęcia, komentarze i ścieżka dźwiękowa znajdą się w prezentacji ograniczone jest tylko i wyłącznie inwencją Państwa Młodych.
SZCZUDLARZE
Dla lubiących ekstrawagancję proponujemy osoby chodzące na szczudłach w przeróżnych przebraniach. W zależności od klimatu i stylu ślubu oraz wesela, mogą Państwo wybrać romantyczne anioły, stylowe gejsze i samurajów czy eleganckich kelnerów. Mogą obsypywać Parę Młodą ryżem, monetami, puszczać bańki, rzucać płatki róż lub podawać gościom szampana. To idealne rozwiązanie i rozrywka na przykład dla gości czekających w kolejce do składania życzeń.
BIAŁE GOŁĘBIE
Symbolizują czystą miłość, mają przynosić szczęście na nowej drodze życia. Gwarantują dostatne życie. Są wypuszczane zaraz po wyjściu Pary Młodej z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Są eleganckie, delikatne. To doskonałe dopełnienie romantycznego nastrojowego ślubu.
POKAZ TAŃCA
To show, które ma ożywić zabawę i nastroić gości do tańca. Wybór mamy tak duży, ile tylko istnieje stylów tanecznych. Od tańców towarzyskich, latynoamerykańskich przez hip-hop, jazz po taniec nowoczesny i balet. Możemy zorganizować pokaz grupy tanecznej lub wynająć parę tancerzy. Wszystko zależy od fantazji Pary Młodej i stylu wesela.
POKAZ BARMAŃSKI
W rytm indywidualnie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy,
profesjonalni barmani przygotują dla Was specjalny pokaz, który będzie
niewątpliwie dużym show na Waszym weselu. Latające butelki, lód, shakery,
a w efekcie pyszne koktajle. Doskonała atrakcja szczególnie dla pań i
panów lubiących lżejsze trunki.
ILUZJONISTA
Zaskoczcie swoich gości odrobiną magii na weselu. Iluzjonista przeniesie
gości w świat prawdziwej magii, tam gdzie niemożliwe staje się możliwym.
Oprócz indywidualnych pokazów, iluzjonista zaprasza gości na scenę lub
parkiet, gdzie i oni biorą udział w sztuczkach.
BAŃKI MYDLANE
Wypuszczane przy wyjściu Pary Młodej z kościoła lub podczas pierwszego
tańca nadają chwili bajkowy romantyczny charakter. Tysiące baniek w kilka
sekund wypełnią całą okolicę.