O nas

Wiktoria34Wiktoria34 to zgrany zespół specjalistów zajmujących się organizacją eventów ślubnych. Jesteśmy rodzinną firmą, która połączyła dwa pokolenia, wiążąc doświadczenie i profesjonalizm ze świeżością i kreatywnością unikatowych pomysłów. 
Naszym celem jest sprawienie, by ten najważniejszy dzień Waszego życia był wyjątkowy, a przygotowania do niego proste i przyjemne. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz nie tylko swój cenny czas, ale także pieniądze.
Pomożemy Wam zorganizować ślub i wesele dostosowane do waszych finansowych możliwości przy zachowaniu wysokiej jakości usług.
 Przyjęcia okolicznościowe Wiktoria34 mieszczą się w nowej Willi we Wrocławiu na osiedlu Jagodno.
Do dyspozycji obiektu jest duży ogrodzony parking oraz ogród z altanką.
Gościom oferujemy trzy sale, które pomieszczą max ok.- 90 osób.
  • Pierwsza sala – (bankietowa) dla 48 osób
  • Druga sala- (salon) dla ok. 21 osób.
  • Trzecia sala- (kameralna z osobną łazienką) dla 18 osób.
Willa przygotowana jest specjalnie pod organizację przyjęć oraz różnego rodzaju uroczystości i konferencji (do dyspozycji jest projektor, laptop, nagłośnienie, mikrofon oraz połączenie internetowe Wi-Fi).
Nasz kucharz jest osobą z ponad 30 letnim doświadczeniem gastronomicznym.Wieloletnia praktyka spowodowała, że dania są wykwintne a zarazem smakują jak u mamy.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

impreza firmowa gdansk

O Nas

Wiktoria34 to zgrany zespół specjalistów zajmujących się organizacją eventów ślubnych. Jesteśmy rodzinną firmą, która połączyła dwa pokolenia, wiążąc doświadczenie i...

header-italian-wedding-theme

Wesele Twoich Marzeń

Każdy marzy o tym, aby jego wesele było jedyne, wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego też pragnie je uatrakcyjnić na różne sposoby. Jakie atrakcje weselne można zapewnić gościom podczas tej...